Autopatie
Cesta k harmonii

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, využívající základy homeopatie. Je to nová metoda, vyvíjená asi 20 let Mgr. J. Čehovským, jedním z našich předních homeopatů. Její principy ale už byly v minulosti používány. Autopatie využívá homeopaticky upravené informace, pocházející ze sliny, dechu či prány dané osoby, která bude připravený preparát používat. Tyto, pro každého specifické informace potencované ředěním do jemnohmotného (informačně-energetického) stavu, stimulují a oživují jemnou informační sféru člověka, nazývanou vitální síla, v čínské medicíně čchi či v indické tradici prána.

Autopatie tedy neléčí nemoci, ale příznivě ovlivňuje ústřední jemnohmotnou část člověka, přesahující fyzické tělo a zásadně ovlivňující zdraví. Tak chápeme a používáme v autopatii pojmy jako "samoléčba" a "léčba".

Výsledky deseti konferencí o autopatii a práce stovek vyškolených poradců ukazují na mimořádnou účinnost autopatie.

Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma pomocí autopatické lahvičky podle přiloženého návodu. Autopatie je, při znalostech základních principů, metoda vhodná pro samoléčbu nebo můžete využít (hlavně zpočátku) konzultace s vyškoleným poradcem.

Preparát není náhradou za lékařem předepsané léky. Vysazovat své léky nebo upravovat jejich dávkování můžete jen po konzultaci s příslušným lékařem.

více na  www.autopatie.cz

Na uvedených stránkách si můžete přečíst nebo shlédnou reference lidí o autopatické léčbě - www.autopatie.cz/svedectvi/

Přípravu autopatického preparátu můžete shlédnout na videu Mgr. Čehovského

Autopatické lahvičky a konzultace  objednávejte zde