Chřipka
Jak ji zvládnout

Koronaviry viry jsou druhé nejčastěji se vyskytující chřipkové viry běžné i v Evropě. Způsobují onemocnění dýchacího a střevního traktu. Čas od času mutují. Náš imunitní systém je pak "nepoznává" a musí si v procesu akutního imunitního boje s nimi vytvořit nové protilátky a strategie obrany. Současný typ viru je úplně nový, proto si akutní chřipkou dříve či později projdeme všichni. Jde jen o to jak.

Dejte tělu zbraně

Imunitní systém potřebuje správné vybavení pro boj s jakýmkoli vetřelcem. Dodejte mu protizánětlivé látky. Samotná strava nemusí stačit (viz. Kapitoly Metody/Zinzino. Ověřené a klinicky potvrzené doplňky Zinzino jsou:

  1. Zinzino BalanceOil, který poskytuje dostatečné množství omega 3 kyselin s protizánětlivým efektem
  2. Zinzino Xtend s obsahem polyfenolů a betaglukanů, které patří spolu s omega 3 kyselinami nejúčinnější protizánětlivé látky. (Pozn. Xtend obsahuje vitamín K, lidé s poruchou srážlivosti krve by měli jeho užití konzultovat s lékařem). Další možností je Zinzino Protect s vysokým obsahem betaglukanů. Tyto produkty mikroskopických hub patří mezi nejúčinnější stimulanty imunitního systému v boji s viry.
  3. Pomozte imunitnímu systému nachystat se předem na střet s viry.  Joalis preparáty nesou zaznamenané holografické obrazy tkání a toxinů včetně těch virových (více viz. Princip působení Joalis), pomáhají tak imunitnímu systému nastudovat nepřítele v dostatečném předstihu. Doporučená kombinace je Gripin (chřipkové viry) + Pranon (dýchací trakt) + Imun (imunitní systém). Eventuálně přidat Streson. Stres samotný je velmi oslabují faktor.
  4. V případě nastupující chřipky doporučuji užívat Schüsslerovu sůl Ferr Phos 1 tbl. cucat po 15 minutách. Všechny akutní záněty včetně viróz pak mají mnohem mírnější průběh. Pokud chcete pro sebe udělat víc, přidejte Kali mur v případě výskytu bílého hlenu (1 tbl. po 1 hodině cucat), Kali phos vám dodá energii, Mag phos zmírní křeče dýchacího traktu (zvlášť u astmatiků nebo lidí s chronickými potížemi dýchacího traktu. Nat Phos reguluje acidózu, která podporuje množení všech mikrobů včetně virů. Imunitní systém zakyseleného těla není schopný kvalitně vyřešit žádný zánět, ať akutní nebo chronický. Užívání Nat phos by měli zvážit hlavně diabetici, protože přemíra cukru vede právě ke zakyselení a následnému horšímu hojení.
  5. Zvažte použití léků na teplotu. Horečka kolem 38 - 39°C je jednou z nejúčinnější zbraní v boji proti virům, není třeba ji okamžitě snižovat. Výjimkou jsou samozřejmě děti s historií febrilních křečí apod.
  6. Buďte v klidu. Vždyť veselá mysl půl zdraví. Choďte na procházky, užívejte jara, trhejte první bylinky do salátu.... uděláte to nejlepší, jak se posílit na to, co přijde. To je nejlepší lék :-)

Objednat přípravky Zinzino až k vám  domů, přípravky Joalis nebo tkáňové soli můžete zde.

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou