Princip účinku Joalis
Víme, co děláme

Preparáty Joalis v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu.

Co to ale je - holografická informace a jak spouští jakoukoli reakci v organismu?

Hologram je moderní technologie, způsob záznamu 3D obrazu a jeho zpětného promítnutí do prostoru. Holografická projekce je tak dokonalá, že naše oči nejsou schopny rozlišit realitu od obrazu. Holografická show mohou být dechberoucí. Moje oblíbená je záznam velryby vyskakující v gejzíru vody z podlahy školní tělocvičny a děti výskající úžasem na lavičkách kolem. Nikde ani kapka vody, vše jen naprosto dokonalá projekce. Představte si ale, že by doprostřed tělocvičny plné dětí místo ohlášeného velrybího skotačení omylem promítli rozzuřeného rotvajlera. Netřeba rozvádět. Můžu snad jen dodat, že bez úhony by vyvázli jen ti nejzkušenější jedinci, kteří by reagovali správně, a v nastalé panice by se nenechali ušlapat.

Právě zkušenost organismu je klíčová pro uchování zdraví a života. Čím zkušenější jsme, tím lepší reakci volíme v případě ohrožení a tím větší naději máme vyváznout ve zdraví. Třeba právě zmíněná holografická projekce rotvajlera by se dala využít pro bezpečnou výuku dětí. Opakování - matka moudrosti, kdyby dětem po 6 týdnů 2x denně promítali projekci rotvajlera útočícího na figuranta a učili je správnému chování při střetu s agresivním psem, je velká šance, že by si děti tyto informace zapamatovaly navždy a dovedly je využít, pokud by se někdy do podobné situace dostaly. 

Jinými slovy, virtuálně naučené znalosti by mohly uplatnit v reálném životě tak, že by měly mít v případě ohrožení větší šanci zachovat si zdraví a život.

Stejnou technologií bychom se mohli virtuálně naučit zvládat celou řadu dalších situací, ať životu nebezpečných nebo těch běžných. Virtuálně - tj. bezpečně a také lacině. Proč ale zůstat jen u vizuálních vjemů? Náš mozek vnímá a reaguje na celou řadu informací. Ty přijaté "skrz oči" tvoří sotva pár procent zpracovávaných informací. Předmět (třeba pes) prostřednictvím zraku vytváří v mozku fiktivní obraz, na který mozek reaguje a podle vyhodnocení dává příkaz tělu, jak se zachovat (stůj, uteč, pohlaď ho, kopni ho....). Řady předmětů ale nevidíme, a přitom mohou znamenat větší ohrožení, než podrážděný pes.

Viry, bakterie, chemické toxiny nevidíme zrakem, přesto na ně naše tělo více či méně úspěšně reaguje. To proto, že je vnímá = "vidí" v částech mozku, do kterých na vědomé úrovni nemáme přístup (tzv. podprahová úroveň). Právě tyto partie mozku zpracovávají až 95% informací z okolního světa i z našeho vlastního těla a rozhodují o výběru reakcí na ně. I tady se vytvářejí fiktivní obrazy už ne psů a dvorků, na kterých stojí, ale např. obrazy bakterií včetně orgánů a tkání, ve kterých se tyto mikroorganismy pohybují.

Můžeme tedy vytvořit naučný film třeba o virech a imunitním boji s nimi nahraný v holografickém záznamu - ve formátu, který sice nevnímáme našima očima, ale které si mozek dovede přečíst a vytvořit fiktivní, holografický obraz na podprahové úrovni. 

Přípravky Joalis obsahují právě takové naučné obrazy v holografickém formátu. 

Tento obraz náš mozek nerozezná od reality a reaguje na něj jako na obraz skutečných virů. Díky opakování (preparáty Joalis se aplikují nejméně 6 týdnů 2x denně) se může postupně naučit a zapamatovat si nejlepší obranu - nejvýhodnější imunitní reakce, způsoby, jak poznat buňky napadené viry atd. Můžeme přidat i holografické obrazy tkání, v kterých se tyto viry pravděpodobně usadili a navést imunitní buňky do konkrétních nejohroženějších míst.

Pokud máme v těle chronické infekce virů, ukážeme tak imunitnímu systému, jak je eliminovat, a můžeme pak leckdy pozorovat typické příznaky imunitního boje (tj. detoxikační příznaky). Pokud v těle tyto viry nemáme, naučené informace může náš imunitní systém využít v budoucnosti v případě akutní virové infekce.  Stejným, ve své podstatě bezpečným způsobem můžeme náš nervový i imunitní systém naučit i další optimální reakce v případě intoxikace chemikáliemi, těžkými kovy, radioaktivními látkami apod.

Zkušenost našeho imunitního systému s bojem s "mikro" ohrožením a výběr správné reakce je stejně klíčová pro zachování zdraví a života jako naše zkušenost a reakce v případě nebezpečí "zvnějšku" - psi, auta, jedovaté jídlo, agresivní lidé... My i náš imunitní systém se správné, optimální reakci na ohrožení učíme celý život. Správná reakce nám může zachránit život.

Tyto zkušenosti můžeme získat bezpečnou cestou díky virtuálnímu tréninku.

Shrnuto: virtuální informace nahrané v preparátech Joalis jsou doslova naučné filmy, programy pro náš nervový a imunitní systém.

 Řadu toxinů, živých i neživých, pak může naše tělo díky lepší strategii vyloučit a navíc, v případě, že v budoucnu potká nějakého mikroskopického rotvajlera, má větší šanci zachovat si zdraví i život.

A poznámka nakonec: v případě vzteklého psa nám samotné zkušenosti nemusí stačit a není nad to mít po ruce pádnou zbraň. Stejně tak mohou být veškeré, byť velmi pokročilé znalosti imunitního sytému málo a buďme rádi, že máme po ruce zbraně jako antibiotika a jiné léky. Jde jen o to, kdy a jak je správně použít.

Přípravky Joalis tedy nejsou náhradou za lékařem předepsané léky. Vysazovat své léky nebo upravovat jejich dávkování můžete jen po konzultaci s příslušným lékařem! 

Je třeba mít na paměti, že přípravky Joalis jsou registrované doplňky stravy. Společnost ECC nechala vypracovat několik klinických dvojitě zaslepených studií, které jsou k nahlédnutí zde, aby pro své klienty potvrdila účinnost svých produktů.

Pozn.: Názory na danou problematiku se nemusí shodovat s oficiálními stanovisky a vyjadřují pouze názor autora

Odpovědi na často kladené otázky klientů o detoxikaci si můžete prohlédnout zde.

Pro informace o průběhu konzultace klikněte zde.

Pošlete své dotazy nebo se objednejte na konzultaci

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou