Užívání a skladování preparátů Joalis

Důležité: Preparáty je třeba pravidelně užívat alespoň 5-6 týdnů. 20 min. před a po podávání přípravků ústy nejíst, nepít, nečistit zuby, nekouřit, pít maximálně čistou vodu. Preparáty chvíli podržet na jazyku. Mezi užitím jednotlivých preparátů dodržet odstup 1-2 min. Lihové přípravky lze aplikovat i na kůži.

Lihové kapky

Užívat asi 5 kapek 1. týden 1x denně, od cca 2. týdne 10 kapek 2x denně. Kapat můžete přímo do úst nebo na plastovou lžičku, případně je můžete vtírat (např. u dětí) do kůže v oblasti loketní jamky či na břiše.

Tablety

1-2x denně vložit do úst a nechat rozpustit.

Sirupy Bambi, Abelia, Harmony

Dávkovat (děti 2,5ml, dospělí 5ml) pomocí přiložené odměrky 2x denně, u dětí do 3let 1xdenně. (Neužívat kovovou lžičku!)

Bambi Oil

1x denně po koupeli vtírat do pokožky, u starších dětí pouze do oblasti hrudi a břicha. Užití nejvhodnější od cca 1/2 roku.

Aplikace zvířatům

1x denně podat zvířeti do tlamy. 20 min. před a po aplikací nesmí zvíře jíst a pít může jen čistou vodu. V tlamě nesmí mít zbytky potravy.

Pokud zvíře odmítá aplikaci do tlamy, můžete potřebné množství preparátu vetřít na méně osrstěné místo, např. do ušních boltců nebo třísel. Preparát musí proniknout až na pokožku!

Preparát je třeba aplikovat denně po dobu alespoň 4 - 5 týdnů.

Skladování :

Preparáty (včetně mastí a olejů) neukládejte trvale do blízkosti zdrojů elektromagnetického záření (mobilní telefony, počítače, televizory, monitory, mikrovlnné trouby apod.), jinak dojde k jejich znehodnocení.

Preparáty nesmí přijít do styku s kovy! (kovová lžička!)


Odpovědi na často kladené otázky klientů o detoxikaci si můžete prohlédnout zde. 

Nejčastější reakce při užívání detoxikačních přípravků zde.

Pošlete vaše objednávky a dotazy

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou