Aimil

Power of Ayurveda

Aimil BGR-34EU (Blood Glucose Regulator) 

  • Více než 2mil. spokojených diabetiků v Indii po roce a půl od zavedení na trh (Klinická studie k nahlédnutí v poradně DETO)
  • Kladné vyjádření lékařů z interní a diabetologické ambulance v Olomouci: "...preparátem BRG-34EU léčeno na desítky spokojených pacientů, u kterých došlo k významnému zlepšení kompenzace diabetu..." (k nahlédnutí v poradně DETO)
  • doplněk stravy s obsahem rostlin a rostlinných extraktů: dřišťál osinatý, křídlok vakovitý, mořena srdčitá, pískavice řecké seno, chebule srdčitá a gymnéma lesní. 
  • Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi, napomáhá normálnímu metabolismu glukózy a přispívá ke kontrole hmotnosti díky gymnémě lesní (v hindštině Gurmar neboli zabiják cukru.)

Doporučené dávkování je 1-0-1 (tedy ráno a večer) vždy 1/2 hodinu před jídlem po dobu prvního měsíce při současné medikaci (léky předepsané / doporučené lékařem). Druhý měsíc přidat ráno a večer jednu kapsli 2-0-2. 

U prediabetiků možno 1x denně.

695 Kč/ 120tbl. >  akce 347,-

Aimil AmlycureEU

  • Ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů, mimo jiné i Chebule srdčité jinak nazývané indický chinin, který přispívá k normální funkci jater a metabolismu lipidů.
  • Byl vyvinut na základě znalostí sbíraných po 5.000 let a za použití moderní vědy a technologie. Obsahuje harmonické složení bylin a extraktů.

Doporučené dávkování je 2-0-2 (tedy ráno a večer) vždy 1/2 hodinu před jídlem.

395 Kč/60cps. > akce 315,-

Aimil NeeriEU

  • Ajurvédský bylinný doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů a bylin, zejména smuteně hořké, která přispívá k normální činnosti ledvin a k pH rovnováze v žaludku a čekanky obecné, přispívající k vylučování a k pročištění těla.
  • Většina léčebných procesů v Ajurvédě začíná právě pročištěním těla.
  • Byl vyvinut na základě znalostí sbíraných po 5000 let a za použití moderní vědy a technologie. Obsahuje harmonické složení bylin a extraktů. V Indii se prodává po 34 let a je to "vlajková loď".

Doporučené dávkování je 2-0-2 (tedy ráno a večer) vždy 1/2 hodinu před jídlem nebo na doporučení lékaře.

395 Kč/60cps. > akce 315,- 

Další přípravky z nabídky společnosti Aimil na objednávku

Pošlete své dotazy, objednávky před vaší návštěvou nebo žádost o konzultaci.

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou