Joalis - informační preparáty
pro řízenou očistu
C.I.C. metoda - controled inner cleaning = Řízená a kontrolovaná vnitřní očista

Metoda C.I.C. považuje za příčinu nemocí toxiny usazené v tkáních lidského těla. Tyto toxiny také ovlivňují imunitní, hormonální a nervový systém, které pak nepracují správně, a vznikají chronické problémy. Proto je žádoucí odstranit z tkání co nejvíce toxinů. 

K vyloučení toxinů dochází prostřednictvím našeho vlastního imunitního systému. Ten má prostředky k eliminaci všech toxických látek - chemikálií, těžkých kovů, metabolitů i nejrůznějších chronických infekcí apod. Co náš v dnešní době tolik přetížený imunitní systém mj. potřebuje, jsou informace.

Přípravky Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi obsahující bylinné extrakty. Jejich výroba začíná macerací vhodných bylin, hlavní předností všech produktů Joalis je však jejich následné zpracování pomocí holografické informační technologie, která optimalizují jejich účinek. V produktech Joalis se tak v harmonický celek spojuje účinek bylin se silou informace. 

Tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce organismu. Dochází k odstraňování i škodlivých blokujících emocí, které umožnily kumulaci toxinů, protože lidská psychika hraje v ukládání toxinů klíčovou roli.

Detoxikace proběhne nejlépe tehdy, pokud budeme čistit tělo v logickém sledu. Proto "řízená očista" - je nutné vytvořit strategii detoxikace a rozhodnout, které části těla se budeme věnovat přednostně tak, aby očista probíhala co nejpřirozeněji a efektivně.

Více informací na www.eccklub.cz nebo www.joalis.cz

Preparáty jsou doplňky stravy a nejsou náhradou za lékařem předepsané léky. Vysazovat své léky nebo upravovat jejich dávkování můžete jen po konzultaci s příslušným lékařem!

Důležité!

Vyloučení toxinů z těla - má-li být detoxikace úspěšná - má svoji posloupnost, kterou je třeba dodržet a stejně tak je třeba dodržet i délku detoxikační kůry. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete osobně dostavit k detoxikačnímu poradci a přesto cítíte potřebu pro sebe něco udělat, je lépe vybrat si z Detoxikačních balíčků Psychoharmony, Bioharmony, ev. pro děti určenou řadu Babyharmony apod., než zakupovat jednotlivé preparáty. 

Zeptejte se předem na dostupnost balíčků nebo sirupů a olejů pro děti (Bambi harmony, Bambi Oil) , protože v poradně nemusí být skladem!

Informace pro vás

A co tu nenajdete, na to se zeptejte. Formulář najdete dole :-)

Detoxikační balíčky - stránky se z legislativních důvodů upravují

Zeptejte se nebo se objednejte na konzultaci

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou