Co v poradně nabízím

Na každý život a každého človíčka se musíme dívat celostním pohledem. Vždyť nejsme jenom svaly, játra..

Joalis, tedy Řízená a kontrolovaná detoxikace (CIC metoda) je výsledkem víc než dvacetiletého výzkumu společnosti ECC. Přípravky Joalis jsou dnes používány v mnoha evropských i neevropských zemích. 

Detoxikace je proces postupného vyčištění organismu. Ten je založen na aplikaci vybraných přípravků Joalis, které pomáhají tělu zbavit konkrétních toxinů (těžké kovy, chemie, zátěže z potravin, patogenů a mikroorganismů) z orgánů a tkání a přispívají k jejich normální činnosti. K tomuto procesu dochází pomocí vlastního imunitního systému. Cílem detoxikace je nastolení přirozené rovnováhy všech funkcí. 

Jakmile tkáně a orgány pracují v souladu se svým originálním nastavením, homeostázou, pak tělo dokáže mnohé z potíží eliminovat a napravit samo. To je také cíl, ke kterému značka Joalis spěje - chce lidem navracet jejich přirozenou obranyschopnost organismu.

Schüsslerovy tkáňové soli.

V tkáních těla se nachází dvanáct základních minerálních solí - jejich rovnováha je považována za nevyhnutelná pro udržení zdraví. V 19. století tyto biochemické soli definoval Dr. Schüssler a vytvořil dodnes užívanou metodu výroby tkáňových solí, hojně užívaných hlavně v německy mluvících zemích.

Patřím mezi nezávislé partnery Zinzino 

přípravky jsou výsledkem čtyřicetiletého výzkumu Dr. Paula Claytona - předního evropského odborníka v oboru výživy a zdraví.

Přípravky nejsou náhradou za lékařem předepsané léky. Vysazovat své léky nebo upravovat jejich dávkování můžete jen po konzultaci s příslušným lékařem. Přípravky nejsou náhradou pestré stravy. 

Zašlete svůj dotaz nebo se objednejte na konzultaci

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou 

Kontakt

Detoxikační poradna DETO 

Mgr. Olga Chmurovičová, certifikovaný poradce Joalis

třída 1. máje, 519, Břeclav - Poštorná

+420 724 918 519

deto.chmurovicova@gmail.com