Co v poradně najdete
Na každý život a každého človíčka se musíme dívat celostním pohledem. Vždyť nejsme jenom svaly, játra..

Řízená a kontrolovaná detoxikace (CIC metoda) je výsledkem dvacetiletého výzkumu společnosti ECC.

Cílená detoxikace pomocí informačně - bylinných komplexů Joalis, které dokážou nastartovat přirozené samočistící pochody lidského těla. Přítomné toxiny se tedy vyloučí díky působení samotného imunitního systému.

Schüsslerovy tkáňové soli.

Jde o dvanáct základních minerálních solí, které se nachází v buňkách a tkáních lidského organismu - jejich rovnováha je nevyhnutelná pro udržení zdraví. V 19. století tyto biochemické soli definoval Dr. Schüssler a vytvořil dodnes užívanou metodu výroby tkáňových solí, hojně užívaných hlavně v německy mluvících zemích.

Zinzino

přípravky jsou výsledkem čtyřicetiletého výzkumu Dr. Paula Claytona - předního evropského odborníka v oboru výživy a zdraví.

Podle klinických studií a názorů i nejuznávanějších lékařů obsahují produkty Zinzino klíčové výživové látky potřebné k odstranění chronických zánětů v těle - příčin všech civilizačních nemocí - a přispívají tak rychle k návratu ke zdraví.

Klinické studie ukazují, že po dvou měsících užívání produktů Zinzino klesá riziko předčasné smrti v důsledku civilizačních nemocí o 70 - 90%.

Přípravky Aimil Power of Ayurveda - ajurvéda, z níž vycházejí tyto produkty, je součástí tradičního indického lékařství, kterou převzala i moderní indická medicína. Klinické studie i kauzuistiky českých lékařů k nahlédnutí v poradně.

Imunoxal (Foliopharm) - optimalizuje imunitu


Zašlete svůj dotaz, objednávku nebo se objednejte na konzultaci

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou 

Kontakt

Detoxikační poradna DETO 

Mgr. Olga Chmurovičová, certifikovaný poradce Joalis

třída 1. máje, 519, Břeclav - Poštorná

+420 724 918 519

deto.chmurovicova@gmail.com