Reference klientů

paní D.G.

Moje první zkušenost s Joalis detoxikací je minimálně deset let nazpět z doby, kdy můj syn chytil klíště a i přes důkladné přeléčení antibiotiky se u něj následně začaly projevovat neurologické problémy spojené s boreliózou. Najednou z veselého dítěte bylo úzkostné až depresivní a jediné řešení klasické medicíny bylo, že nás paní doktorka poslala k psycholožce, která navrhla antidepresiva. Tehdy poprvé jsme navštívili paní v Brně, která se detoxikací zabývala. Po využívání první sady kapek po zhruba 3 měsících kůry, byl můj syn opět tím stejným bezstarostným dítětem jako předtím, bez žádných dalších příznaků prodělané boreliózy. Nechtělo se mi ani věřit, že stačila jedna kůra a problém byl vyřešen.

Stejnou zkušenost jsme měli později s bolestmi hlavy, na které začal trpět. Po vyšetření na dětské neurologii bylo doporučeno léčení antimigreniky.

Paní na detoxikaci vyměřila mému synovi vysoký cholesterol, byla jsem velmi překvapená, protože se stravujeme zdravě. Bylo mi vysvětleno, že toto není způsobeno v jeho případě stravou, ale je dědičného charakteru. Vzhledem k tomu, že toto byla informace, kterou jsem si mohla ověřit, požádala jsem dětskou lékařku o rozbor krve, kterým se prokázalo, že hodnoty synova cholesterolu jsou skutečně vysoké. Opět stačila jedna kůra a jeho bolesti hlavy byly pryč.

Nechci ani pomyslet na to, jak by na tom byl dnes po X letech užívání kombinace léků antidepresiva - antimigrenika?!

Tyto dva příklady ze své rodiny uvádím nejčastěji, když chci někomu poradit či pomoci v hledání přístupu k jeho vlastnímu zdraví.

V případě mého syna bych se nebála použít slova zázrak, protože to opravdu bylo jako mávnutím kouzelného proutku, jedna kůra a problém byl zcela vyřešen.

Ovšem zřejmě každý konzultant, který měření provádí, asi potvrdí, že ne vždy je cesta takto jednoduchá a obzvláště u nás dospělých, kteří jsme si toho špatného za život do těla poukládali mnohonásobně více, je ta cesta pročištění organismu daleko složitější a delší.

U mne to byl ekzém léčený kortikoidy po mnoho let, silná menstruace léčená hormony, které následně způsobily žilní nedostatečnost, tudíž naordinované další léky a stahovací punčochy, dále záněty a spousta dalších "drobností" ... které nebyly nijak fatální, ale rozhodně ztrpčovaly můj život. Takže první cca rok a půl detoxikace jsem absolvovala spolu s mými dětmi před lety, po té paní v Brně odešla do penze.

A jelikož s přibývajícími roky se začaly objevovat problémy spojené s menopauzou (návaly, pocení ...) hledala jsem Joalis poblíž svého bydliště a našla paní Chmurovičovou.

Momentálně docházím k paní Chmurovičové již druhým rokem a myslím, že se blížím ke zdárnému ukončení detoxikace.

Tato metoda je rozhodně pro všechny ty, kdo přemýšlejí o svém zdraví více komplexněji a nechtějí jen spolknout prášek, který sice potlačí symptomy, ale jádro problému v těle stále zůstává.

paní M.C.

Proč jsem se začala detoxikovat?   Detoxikaciu som začala z dôvodu mojich zdravotných problémov. Bolesti chrbtice, tráviace ťažkosti, opakujúci sa zápal močových ciest, pliesne, vypadávanie vlasov a záchvaty zlosti. Dostala som sa do opakujúcich zdravotných problémov. Lekári mi predpisovali antibiotiká. Zápal ustúpil na chvíľku a po týždni som mala problém s kvasinkami. A tak som sa s tým trápila 3 roky.

Co jsem od detoxikace očekávala?   Od detoxikácie som očakávala pomoc.

V čem mi detoxikace pomohla, jaký byl její největší přínos pro mne?  Asi po 3 mesiacoch detoxu začali prichádzať zmeny v mojom organizme. Pomaličky sa to začalo zlepšovať. A ja som začala dostávať chuť žiť a tešiť sa. Keď som išla k lekárovi, aby mi vyšetril moč, z výsledku som bola veľmi milo prekvapená. Žiadna baktéria E.coli. Môj chrbát už nebolel. A ráno som sa prebúdzala ako človek s novým telom.

K detoxu som začala brať aj bunkové (Schüsslerovy) soli. Moje vačky pod očami začali miznuť. Vlasy mi začali rásť.

Co bych poradil/a lidem, kteří o detoxikaci uvažují?   Veľmi sa teším. A prajem každému veľa zdravia. Netreba sa trápiť a čakať, že sa to urobí samo, ale treba telu pomôcť. A nečakáť tak dlho, ako to trvalo mne 3 roky.

Reference klientů Joalis 

K nahlédnutí na stránkách www.eccklub.cz  


Máte dotaz?

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou