Zinzino
Pro boj s chronickým zánětem - příčinou všech civilizačních nemocí. Pro posílení imunity při akutních potížích. Prověřeno odborníky i veřejností. 

Nikdy v historii lidstva jsme nebyli tak nemocní. Statistiky chronických nemocí - autoimunitních jako je cukrovka, Crohn, roztroušená skleróza... dalších poruch imunity jako rakovina, alergie, astma, intolerance... nemocí mozku jako je Alzheimer, autismus, deprese, ADD... a dalších a dalších nemocí srdečními počínaje kloubními konče nemilosrdně rostou. Tyto nemoci postihují stále mladší lidi, nezřídka děti... a prognózy výskytu těchto nemocí jsou doslova děsivé. 

Podléháme ale více i akutním onemocněních. Stále více rozšiřující se virové epidemie jsou toho důkazem.

Proč ale?

Máme vše... pohodlí, dostatek jídla, nejdostupnější lékařskou péči... přesto se významný počet lidí utápí v nemocech, v bolestech a nemohoucnosti.

Dřív tomu tak nebylo. Např. diabetes 2. typu se před cca 100 lety diagnostikoval u sotva desetiny promile populace. Ale před 5 lety u 7,5 procent, před 2 lety o 10 procent lidí a stále roste. Přezdívku "stařecký diabetes" běžnou před 20 lety už neuslyšíte, výskyt cukrovky u malých děti ji tiše vymazal ze slovníku.

Co se změnilo za oněch 100 let? Co se změnilo za těch posledních 20 let, že jsou tak nemocné i děti?

Odpověď asi znáte. Strava a životní styl. 

Otázka je - můžeme zdravou stravou docílit ozdravení populace?

Odpověď překvapí. NE.

Důvod? Díky vyšlechtění prakticky všech plodin jsme docílili lepší chuti nebo výnosů... a zbavili je většiny látek potřebných pro udržení zdravého těla. Ani produkce z vlastní zahrádky nás příliš nespasí, ledy bychom měli k dispozici původní, neprošlechtěné druhy.

Co tyto skoro zmizelé výživné látky umí?

Jsou nepostradatelné v boji proti akutní infekci a  v boji proti chronickému zánětu - příčině všech chronických nemocí. Právě chronické záněty - v mozku, cévách, tukové tkáni, játrech, kloubech atd. - jsou příčinou VŠECH tzv. civilizačních nemocí fyzických i duševních. A v zánětu je dnes prokazatelně většina populace, i lidé zdánlivě zdraví. 

Co dělat, abychom se chronického zánětu zbavili nebo mu předešli?

40 - tiletý výzkum jednoho z předních výzkumníků, Dr. Paula Claytona nám dává odpověď, prověřenou klinickými studiemi:

Po 2 měsících užívání těchto složek potravy, které byly kdysi v našem jídelníčku běžné, kleslo riziko úmrtí na civilizační nemoci včetně rakoviny o 70 - 90%.

Více o těchto výživných látkách v následující kapitole: Ať je jídlo našim lékem.

Dozvíte se i jak zjistit, zda je vaše tělo ohroženo chronickým zánětem.

Pokud vás informace zaujaly a chcete vědět více, použijte tento formulář

Použitím formuláře vyjadřujete souhlas s kontaktováním v souvislosti s požadovanou službou