Užívání Tkáňových solí

Podobně jako homeopatické léky se pastilky Biomineral D6® rozpouští a vstřebávají přímo v ústní dutině. Před a po užití se doporučuje nejíst a nepít, nečistit zuby, nekouřit asi 10 minut. Malým dětem a kojencům lze polovinu tabletky rozdrtit a rozpustit do čisté vody.

Dávkování

  • Dlouhodobé potíže:   Obvyklá dávka tkáňových solí při chronických stavech je dvakrát denně jedna tableta. Individuální dávkování po osobní konzultaci. Tkáňové soli se užívají dlouhodobě (3 až 6 měsíců, někdy až rok) podle závažnost a trvání deficitu. Nejlepší výsledky se dosahují při každodenním užívání.
  • Akutní potíže:   Dávkování některých solí lze zvýšit na 1 tabletu každých 10 až 15 minut do vymizení problémů.

Pokud užíváte více druhů Tkáňových solí, je třeba mezi jejich užitím udělat asi 1 min. pauzu.

!!! Nemá cenu užívat najednou více než 1 tabletu téže soli. Zvýšení účinku dosáhnete pouze častějším užíváním během dne, ale ne zvyšováním jednotlivých dávek !!!

Tkáňové soli jsou přirozenou součástí organismu, proto je mohou bez obav užívat těhotné a kojící ženy i děti. Díky použití nevstřebatelného izomaltu je mohou užívat i diabetici. Nepoškozuje zubní sklovinu.

Tkáňové soli je možné kombinovat s homeopatiky či klasickými léky.

Biomineral D6® není možné považovat za medikaci.

Skladování

Neskladovat v blízkosti zdrojů elektromagnetického záření (počítače, telefony, TV, lednice apod. nebo na přímém slunečním světle.

Pošlete svůj dotaz nebo objednávku před vaší návštěvou